Це не було великим сюрпризом, щоб побачити Крейс так швидко в лізі, хоча може бути брова або два підняті, де він опинився.На поверхні NYCFC та Орландо-Сіті були принципово різними пропозиціями як команди розширення, коли вони входили в MLS, але пізній Орландо запропонував один чи два розповісти, не менш Bet2u позбавляючись від Heath (наріжного каменю їх міфу про основи фундаменту), які могли б мати давши Крізу паузу для думки, перш ніж займатись роботою.

Однак для всього, що Кріс залишив NYCFC з його репутацією в колах MLS в основному недоторканим, більшість спостерігачів відчувають, що він отримав лікарняний прохід від клубу, підписавши відсутній Франк Лемпард, додавши, що в середині сезону Андреа Пірло був присутнім Андреа Пірло, який опинився в напіврозпалі, Кріс мав достатньо часу для крові та досить байдужий рекорд в Нью-Йорку, щоб він, можливо, не Bet2u хотів перегравати руку під час переговорів з Орландо.

Тим не менш, Крейц, можливо, шукав певних запевнень щодо ступеня автономії з новою командою.Під час першого сезону змагань Орландо Хіт виявив, що його репутація зменшилась з висоти MLS-підкорювальних змагань команди, що виграли PROL, після того, як історія про нього, що висуває своє бачення в президенті Орландо, Філ Роулінс в пабі “Сток” став знаковим образ того, як сам клуб розбили себе.

З причин, які різняться від справжніх, до сентиментальних, до Bet2u політичних, Орландо були готові використати “маленьку команду, яка могла” міфологію використати на свою користь, особливо під час жорстоких переговорів про стадіон у Флориді політичні кола, успіх яких в кінцевому підсумку спричинив прийняття команди в лігу. І команда бійців Хіт підходить до цього міфу.

Доки це не відбулося.Команда продовжувала рухатися в кінці свого дебютного сезону, що коротко виглядало як трюк у Монреалі на місце плей-офф, але закінчився невеликою моральною перемогою, яка все ще перебуває в плей-офф кричати в останній день сезону. Тим не менш, на поверхні, принаймні, у порівнянні з безтурботним Bet2u Україна закінченням Кріса до дебютного сезону NYCFC, Хіт, схоже, зробив добре.

Але якщо килимок швидко знімався з-під підніжжя Крейса шляхом його звільнення в кінці сезону, земля швидко рухалася також під ногами Хіта.Майбутній власник Орландо Флавіо Аугусто да Сілва не був помітно нав’язливою присутністю в перші місяці втілення Орландо в MLS – насолоджуючись нагородами за його вплив у забезпеченні підпису братильського братського Кака, але в іншому випадку він був щасливий разом з “побудованим з Наостанок “навколо клубу, особливо в той момент, коли глобальне бачення” City Football Group “виглядало як створення в Нью-Йорку.

Але в позасезонний період Да Сільва почав робити свій вплив очевидним, і дуже швидко Хейт пішов від того, щоб бути гербом клубу, аби просто інший Bet2u тренер за згодою.У листопаді Пол Макдоно, третя частина вісі Heath / Rawlins, яка побудувала клуб через свою інстанцію нижчої ліги, була позбавлена ​​від футбольних операцій своєї ролі, і залишила клуб через кілька тижнів, незабаром приєдналася до майбутньої розширення бічна Атланта.

“Макдоноу” на футбольному боці замінив колишня голова Академії Бенфіки Армандо Карнеіро, у русі, широко віднесеному до Да Силви.З Carneiro наміром залучити його власний персонал і трансформувати культуру клубу, існуючий персонал залишився в невизначеному стані, і був обурений раптовими змінами в клубі культури та очевидним відмови від пацієнта трирічного плану для команди

Дивно, що турбулентність не закінчиться там, оскільки до кінця грудня Карнеіро пішов так швидко, як він прийшов, кинувши підготовку технічної групи до нового сезону. Карнеіро називав “особистих причин”, але його призначення і відбивання від Bet2u персоналу та фанатів здивувало Да Силву, яка, здається, перехилилася своїм першим досвідом фанатів, що розглядають його як щось інше, ніж рятівник за його вибором.

Однак, незалежно від джерела їх, “вибір” продовжувався.У русі, який Кріз визнав би динаміку, Антоніо Ночіроні було підписано, без очевидного місця для його гри, і швидко виявилося дорогим флопом.Хіт, здавалося, зчепив зуби і зосередився на тому, на що він може вплинути, – його риторика навколо розробки второгорічного нападаючого Кейла Ларіна, наприклад, дуже співпала з залишками свого трьохрічного плану, – але він був смертельно підірваний.

Якщо інша ліга в значній мірі дозволить незміцніти турбулентності поза сезонами, це в значній мірі може бути пов’язане з тим, що NYCFC породжує свої власні турбуленти, – якщо їх перше призначення Крейса виявилося впевнено Незвичайне читання ліги, його технічні особливості та якості, необхідні для навігації, керування City Football Group на Крейсі було досить нечутливим – і до того часу, коли його перше літо обійшлося, стало зрозуміло, що Крейс буде потенційним Падіння хлопець за проблеми, які не були його створення.

“City Football Group”, “випробувавши” місцеві знання, пішов шляхом досвіду в своїй організації, витіснивши Кріс та залучивши Пат Рік Вієра, який зараз має вершину східної конференції, хоча і не без спотикання на цьому шляху, в тому числі сумно відомий 7-0 домашніх втрат суперникові “Нью-Йорк Ред Буллс”.

Що може бути Кріз що ми можемо мати справу з командою другого року та повним складом функціональних “визначених гравців”, ми ніколи не дізнаємося, але тепер ми отримаємо інтригуючу інтимну оцінку, коли він перейде в Орландо – де, згідно з Роулінсом, його володіння орієнтованим атакуючим стилем , знання ліги та історії з клубами розширення в якості гравця та тренера в Далласі, Солт-Лейк і, так, Нью-Йорк, “відмітив усі поля”.

Це, звичайно, каже Філ Роулінс: Крейс, мабуть, був настільки впевненим, що Флавіо Аугусто да Сілва з усією думкою погоджується зайняти цю посаду.Звичайно, якщо Да Сільва дає Крісові свою повну підтримку, це може стати переворотом, який встановлює одного з найяскравіших молодих менеджерів у MLS на своєму шляху та переродить любовну справу між власником та шанувальниками.

Він також буде змінено робота нинішніх пошукових комісій, офіційних та неофіційних, навколо MLS. Більше кількох MLS-тренерів може бути трохи полегшено, щоб побачити вибір першого, щоб замінити їх у роботі, включаючи Сігі Шмід (в даний час бореться в Сіетлі під колишнім Крізом в RSL, Гарт Лагервей), або потенційні конкуренти Кріса для вакантних позиція в Х’юстоні, або майбутні сторони розширення в Атланті, LAFC, Майамі, штат Міннесота. З усієї цієї групи Орландо діяла найбільш рішуче, і отримала свою людину. Сподіваємось, що всі зацікавлені сторони були обережні, чого вони хотіли.

read more: Bet2u Brasil