online stávkovanie Bet365Ak sú to posledné mesiace Manuel Pellegriniho funkčné obdobie manažéra Manchester City, mohol by si ich tiež vychutnať a hlavne by sa mal venovať Bet365 pozornosti Sergio Agüero. Určite sa potešil, keď vidí argentínskeho útočníka, ktorý tu ukáže svoju klinickú lesk. Agüero skóroval na každej strane polčasu a jeho druhý gól zachránil remízu pre svoj tím, ktorý si sotva zaslúžil. West Ham United v Manchester City: Premier League – ako sa to stalo Prečítajte si viac

Návštevníci boli pomalí v útoku a nedbalý obranu a vyzeral, že Bet365 smeruje k ďalšej porážke, keď Enner Valencia sa podaril druhýkrát v 56. minúte.Domáci fanúšikovia boli zvedaví a cítili, že ich bok smeroval k víťazstvu na základe inej prehliadky žiarivosti a odhodlania na tomto mieste, ale časom vyčerpávajúcim Agüero zasiahla typicky expertná móda a chladne zdvihla loptu nad Adriánom, aby zabezpečila jeho 15. miesto gól sezóny, rovnako ako bod pre City, ktorý sa pohybuje pred Arsenal na druhom mieste pred zápasom Gunners ‘proti Chelsea v nedeľu popoludní. Mesto si zaslúži úver pre svoje odmietnutie prehodiť a zomrieť, ktorí sa vrátili, keď sa zdržali Bet365 dvojnásobne, pretože Agüero zrušil útočný gól vo Valencii po 53 sekundách s trestom deviatej minúty.Ale tím ich kvality a ambícií by nemal byť v týchto pozíciách na prvom mieste a zostáva pocit, že hoci sú v hustom titule závod, Mesto bude opäť skrátka.Nepochybne Arsenal a Leicester, ktorí sa vrátili na vrchol po svojom víťazstve 3-0 proti Stokemu, hrajú lepšie ako Pellegriniho muži. Nie že to chilani videli takto po tomto zápase, tvrdiac, že ​​s 15 (16 v prípade Arsenalu) nie je možné robiť žiadne úsudky o tom, kto Bet365 bude korunovaný šampión a že tento zápas ukázal, že jeho tím má to, čo je potrebné nakoniec prekonať. “Je dôležité, keď hráte proti veľmi dobrému tímu ako je West Ham, ktorý sa pokúsi vyhrať tri body, ale ak to nemôžete urobiť, je dôležité, aby sme nestratili a to je to, čo sme urobili,” povedal manažér mesta. “Pridali sme body a mali možnosti nakoniec, aby sme Bet365 dokonca vyhrali.”

Pellegrini trval na tom, že jeho strana nie je príliš závislá na Agüero, ale nemôže popierať, že bez 27-ročného Mesto by už štvrtý čas stratilo na ceste.Ako sa často stávalo od štadióna Etihad, návštevníci nemali zips a nevstúpili, pričom Yaya Touré opäť prešla cez konanie, a to ani vtedy, keď Cheikhou Kouyaté prechádzal okolo neho s ľahkosťou, že človek obchádza kus vtákov na ulici predtým, než doručil kríž, z ktorého Valencia prekonala blízky strel okolo Joe Harta, aby Bet365 otvoril bodovanie. Ostatné v tmavo modrej boli takisto mimo tempa, hlavne širokých hráčov , Kevin De Bruyne a Jesús Navas, zatiaľ čo na zadnej strane bola ďalšia pripomienka toho, ako bezradné mesto môže byť bez Vincenta Kompany.Napríklad neexistuje spôsob, akým by zranený kapitán mohol dovoliť Michailovi Antoniovi vhadzovať, aby sa plavil okolo neho a do cesty číhania Valencie spôsobom, akým Nicolás Otamendi urobil pri budovaní druhého cieľa West Hamu. “Neboli sme sústredení,” povedal Pellegrini, ale oveľa lepšia reakcia prišla od Harta, ktorý hneď po tom, čo videl loptičku, prešiel okolo neho, keď mu bol Otamendi považovaný za taký nevýrazný. hry pre svojich Bet365 protivníkov. Hostitelia tlačili intenzívne, zatiaľ čo ich prechod a pohyb ukazovali účel a inteligenciu.Valencia prirodzene zachytila ​​oko, keďže Dimitri Payet znova spôsobil problémy s jeho víziou a zručnosťou a priblížil sa k tomu, že West Ham získal 2: 1 v polovici času a 33-minútový voľný kop. Hart do vysokej reflexnej šance.

Valencia posunula West Ham späť dopredu krátko po prestávke, ale individuálny prínos, ktorý vynikal najviac, pochádza od Agüero.Argentínsky bol neustále v pohybe, neustále sa snažil zaostávať za obranou opozície a po tom, ako zaútočil na stĺp s úžasným jedným Bet365 dotykovým volejom v priebehu siedmich minút, skóroval krátko po pokutovom zápase, vyhral sám, aj keď sa zdá, že Carl Jenkinson robí iba minimálny kontakt s dopredu, keď sa dostal do oblasti. A potom s deviatimi minútami zostatok Agüero bol po ruke, aby sa opäť posadil, keď Aaron Cresswell neúmyselne odklonil jazdu Kelechiho Iheanacha na jeho ceste. Skutočnosť, ktorú sotva slávil, to všetko povedal – to bol jednoducho ďalší deň v kancelárii pre jedného z najlepších európskych finišerov.

Úvahy West Hama o deflácii boli len zhoršené tým, že Kouyaté Bet365 skončil s časom zastavenia bar, ale od tohto zápasu by mali mať obrovské množstvo povzbudenia.Slaven Bilic určite urobil, označil sa za “hrdý” na výkon jeho tímu.

Pre mesto zostáva viac otázok ako odpovedí. Našťastie pre nich a fitness povoliť, oni majú Agüero zavolať.Southampton je Charlie Austin štrajky neskoro pridať do Manchester United bolesť Prečítajte si viac